HAYKOOP yatırımlarını sürdürüyor S.S. Konya Bölgesi Hayvancılık Kooperatifler Birliği'nin (HAYKOOP) tarafından Ilgın Aşağıçiğil’e kazandırılan Et Entegre Tesisi’nin…
Konya Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği 20. Yıl İstişare ve Değerlendirme toplantımız sona erdi. Misafirlerimizi uğurladık. Yönetim Kurulu BaşkanıYakup…
Konya Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği 20. Yıl İstişare ve Değerlendirme Toplantımızda değerli katılımcılarımız ile eğitici bir panel gerçekleştirdik. Panel…